Uczniowie klasy pierwszej z wielką radością przyłączyli się do akcji organizowanej przez Fundację Dzielni i Waleczni. Uczniowie razem z rodzicami zakupili artykuły szkolne, które zostały dostarczone dla dzieci znajdujących się na co dzień na oddziale onkologii i hematologii w Białymstoku. Uczniowie udowodnili, że z naszej strony to niedużo, a dla tych dzieci które walczą o własne życie to ogromną radość.


