Prawidłowe żywienie jest warunkiem zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego dzieci i młodzieży. Dlatego też w naszej szkole zachęca się uczniów, aby dbali o siebie i innych poprzez zdrowe odżywiania. W tym celu w ramach projektu zorganizowane zostały konkursy plastyczne pod hasłem: „Owoc lub warzywo z surowców wtórych” i „Przepis na zdrowy posiłek”.
W dniu 23.03.2018 r. odbyło się podsumowanie konkursów oraz wręczono dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach.
mgr Agnieszka Krzywobłocka
Galeria zdjęć:

