Jak co roku we wrześniu w naszej szkole zorganizowane zostały demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego, które wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. W lokalu wyborczym zorganizowanym na hali sportowej, każdy uczeń miał możliwość oddać swój głos na Przewodniczącego i Opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 134 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.
Funkcję Przewodniczącej SU w roku szkolnym 2017/2018 pełnić będzie uczennica klasy III gimnazjum Gabriela Hamerszmit. Wspierać ja będą członkowie zarządu:
- Brygida Borowska (IIIG),
- Mateusz Sosnowski (VI),
- Marceli Marciszewski (III b),
- Julia Sosnowska (VI)
Przedstawiciele klas w Samorządzie Uczniowskim:
- Kl.I – Maria Dominika Jarmoc,
- Kl.III a – Mateusz Gierejko,
- Kl.IV a – Bartosz Gierejko,
- Kl. IV b – Aleksandra Kłosko,
- Kl. II G – Hubert Cimoch
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została wybrana p. Justyna Rytel.
Gratulujemy! Organizatorzy – Joanna Litwińczuk, Janusz Danilczuk
Galeria zdjęć:

