W dniu 13.03.2018r. uczniowie klasy I i V uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych przeprowadzonych przez rodziców uczniów klasy V p. Katarzynę Wróblewską, p. Agnieszkę Litwińczuk i p. Magdalenę Więsław. Uczniowie wykonali pocztówki, które w dniu 18. 03. 2018r. można było nabyć w MGOK w Surażu. Pieniądze z zakupu pocztówek zostały przeznaczone na potrzeby klasy.
mgr Grażyna Domaszuk
Galeria zdjęć:

