W dniach 13 i 14 grudnia uczniowie kl. I i V brali udział w warsztatach bożonarodzeniowych prowadzonych przez rodziców uczniów klasy I – Panie: Annę Woronecką, Justynę Przytulską, Anielę Wojtach i Joannę Niewińską.
Rodzice z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem podeszli do tematu rozwijania młodych artystów. Uczniowie wykonali fantastyczne ozdoby: renifery, bombki, bałwanki i kolorowe gwiazdki. Celem warsztatów było zapoznanie uczniów z różnymi technikami plastycznymi, dobra zabawa, jak również szeroko pojęta integracja. Wykonane dzieła można było kupić w dn. 17.12. 2017r. na jarmarku bożonarodzeniowym w MGDK w Surażu. Zyski ze sprzedaży dzieł młodych artystów zostaną przeznaczone na potrzeby klas.
mgr Grażyna Miłowicka
Galeria zdjęć:

