W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu bierze udział konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało–Czerwonych” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku we współpracy z Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Podlaską Rodziną Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej.
W ramach wymagań konkursowych przygotowaliśmy wspólne przedsięwzięcia, których celem była integracja całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców, a oto i one:
- Dekoracje klas lekcyjnych w barwach biało–czerwonych:
- gazetki ścienne,
- dekoracje okien.
- Apel z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
- Konkurs Poezji Patriotycznej.
- Konkurs wiedzy o symbolach narodowych dla klas I–III — „Mały Patriota”.
- Festiwal Pieśni Patriotycznych.
- Uczczenie Święta Flagi i Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja strojem w barwach biało–czerwonych.
Wszystkim uczestnikom wymienionych przedsięwzięć serdecznie dziękujemy!
Efekty wspólnej pracy przedstawiają zamieszczone zdjęcia i prezentacja multimedialna. Otwórz.
Galeria zdjęć:

