Akcja „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową” w dniu 10 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Surażu.
Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych wraz z pracownikami Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatury w Białymstoku edukowali dzieci klas I, IIIA, IIIB, IVA, IVB, V, VI przekazując informacje dotyczące bezpiecznego korzystania ze smartfonów i internetu.
mgr Anna Łapińska
Galeria zdjęć:

