14 listopada odbyła się bardzo ważna uroczystość dla trzylatków z grupy „Kaczuszek” – pasowanie na przedszkolaka. Pierwszym punktem programu była część artystyczna, którą przygotowały dzieci pod okiem wychowawczyni Pani Ewy Rzemienieckiej oraz ślubowanie. Następnie nadszedł czas na uroczyste pasowanie na przedszkolaka wielkim ołówkiem przez Panią dyrektor Dorotę Marczuk oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów przez Panią wicedyrektor Beatę Ostaszewską. Dzieci spisały się na medal i otrzymały mnóstwo oklasków.
Magdalena Barszczewska
Galeria zdjęć:

