30 października uczniowie klas I–IV mieli okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne „Uratujmy Krainę Baśni”. Miało ono na celu uświadomienie młodym widzom, że czytanie baśni ma o wiele większą wartość, niż oglądanie ich w telewizji. Książki przenoszą czytelnika w niezwykły, magiczny świat, którego nie da się stworzyć w telewizji czy Internecie.
Galeria zdjęć:

