W dniu 16.03.2018r. uczniowie klasy IIIa i V wyjechali wraz z opiekunami p. Beatą Ostaszewską i p. Grażyną Domaszuk do Białegostoku. Pierwszym punktem programu było wysłuchanie próby koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Następnie oglądali zwierzęta, minerały i inne eksponaty w Muzeum Przyrodniczym im. prof. A. Myrchy. Zwiedziliśmy też salę poświęconą życiu i pracy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego.
mgr Grażyna Domaszuk
Galeria zdjęć:

