Dnia 6 grudnia odbyła się w klasach IIIa i IIIb Mikołajkowa Olimpijka. Dzieci rywalizowały między sobą w następujących konkurencjach: kozłowanie piłki, biegi, rzuty do celu, podanie piłki. Rywalizacja była zacięta. Sprawniejsi fizycznie okazali się uczniowie z klasy IIIa. Wszyscy uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy.
mgr Grażyna Domaszuk

