7 lutego uczniowie klasy IVA i IVB wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „W stronę książki, w stronę biblioteki”. Dzieci zapoznały się z działalnością Książnicy Podlaskiej, zwiedziły poszczególne działy udostępniania w/w Bibliotece oraz odwiedziły Filię nr 15 o profilu dziecięco–młodzieżowym.
mgr Małgorzata Dobkowska
Galeria zdjęć:

