W ostatnich dniach października uczniowie klasy IIIB oraz klasy I pracowali wspólnie nad ozdobieniem karmników w ramach akcji prowadzonej przez sieć sklepów Leroy Merlin „Urządzamy stołówkę dla ptaków”. Od 04.11 do 19.11. 2017 można było oddawać głosy na naszą pracę. Pomimo, iż nie udało nam się wygrać, jesteśmy z siebie bardzo dumni Dostaliśmy dyplom oraz drobne upominki.
Uczniowie klasy IIIB

