W bibliotece szkolnej w październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem: „Książka nas łączy” zostały zorganizowane konkursy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.
— Konkurs plastyczny na najciekawszą zakładkę do książki nawiązującą do naszego Patrona Świętego Jana Pawła II. Zwycięzcami zostali:
- Weronika Wołoszczyk – IIG,
- Patrycja Brańska – IIIG,
- Malwina Siegień – IIIB,
- Agata Ciszkowska – IIIA,
- Natalia Litwińczuk – IIIA.
— Konkurs recytatorski „W krainie książki”. Wyróżnienia odebrali:
- Maria Dominika Jarmoc – kl.I,
- Maja Przytulska – kl. I,
- Dorota Zimnoch – kl.IIIA,
- Kornelia Jarmołowicz – kl.IIIA,
- Marcelina Burawska – kl. IIIA,
- Kacper Hryniewicki – kl. IIIA,
- Mateusz Gierejko – kl.IIIA,
- Magdalena Chodorowska – kl.IIIA,
- Krzysztof Motoszko – kl.IIIB,
- Julia Czaczkowska – kl.IVB.
—Konkurs na najciekawsze przebranie za postać bajkową lub literacką. Najładniejsze przebrania zaprezentowali:
Klasa I
- Julia Sosnowska,
- Julia Woronecka,
- Maja Przytulska,
- Maria Dominika Jarmoc,
- Jan Wojtach,
- Kacper Pańkowski,
- Gabriel Łapiński.
Klasa IIIA
- Natalia Litwińczuk,
- Kornelia Jarmołowicz,
- Dorota Zimnoch,
- Marcelina Burawska,
- Jakub Szczęsnowicz,
- Kacper Hryniewicki,
- Mateusz Gierejko,
- Michał Grodzki,
- Tobiasz Michno.
Klasa IIIB
- Magdalena Chodorowska,
- Malwina Siegień,
- Julia Bibułowicz,
- Marceli Marciszewski,
- Michał Krasicki,
- Bartłomiej Żuk.
Klasa IVB
- Dominika Filipczuk
W dniu 13.11.2017r.podczas uroczystego apelu podsumowano konkursy, wręczono dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowane nagrody.
Organizator konkursów: mgr Joanna Litwińczuk
Galeria zdjęć:

