W poniedziałkowe poranki klasy I–V uczestniczyły w gimnastyce. Odbywała się ona na hali sportowej od godz. 8:45–8:55. Akcja miała na celu poprawienie kondycji dzieci oraz była formą rozgrzewki przed nadchodzącym tygodniem nauki.
mgr Grażyna Domaszuk
Galeria zdjęć:

