Już tradycyjnie Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się do tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej wspierającej działalność rodzinnych domów dziecka. W szkole i przedszkolu odbywała się zbiórka monet. Akcja była bardzo dobrym przedsięwzięciem wychowawczym, gdyż pozwoliła uświadomić uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej.
Po zakończeniu tej szlachetnej akcji dokonaliśmy ważenia oraz podliczenia wszystkich zebranych monet.
Bardzo dziękujemy za 32791 groszy.
Zarząd SKW
Galeria zdjęć:

