4 listopada 2017r. zostało zorganizowane dla uczniów wszystkich klas spotkanie z Panią dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Dzieci poznały główne zasady racjonalnej diety. Prowadząca zwróciła uwagę na konieczność częstego picia wody. Przestrzegała przed nadmiernym spożywaniem żywności typu fastfood i napoi gazowanych, pokazując efekty w organizmie człowieka na symulacji.
mgr Grażyna Domaszuk
Galeria zdjęć:

