Ferie to czas odpoczynku od nauki, to czas swobody i radości. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie podczas zabaw. Dlatego, uczniowie klasy IVB pod kierunkiem wychowawczyni mgr Małgorzaty Dobkowskiej przygotowali apel na temat: „Bezpieczeństwo w czasie ferii”.
Uczniowie kl. IVB
Galeria zdjęć:

