22 grudnia uczniowie klas I–IV po raz kolejny uczestniczyli w audycji muzycznej. Tym razem artyści odwiedzili nas z przepięknym spektaklem pt. „Hej kolęda, kolęda!”. Dzieci miały okazję chodzić w orszaku kolędników, kręcić gwiazdą, przygrywać do pastorałki, a na koniec wspólnie zaśpiewać kolędę. Największy entuzjazm wzbudzał niesforny diabełek, który za pomocą świątecznej magii stał się przesympatycznym i uczynnym pomocnikiem aniołka. Ta audycja wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.
Galeria zdjęć:

