16 listopada uczniowie klas I–V mieli okazję uczestniczyć w audycji muzycznej, podczas której zostały zaprezentowane utwory folkloru podlaskiego. Dzieci zostały zapoznane z wyglądem i brzmieniem takich instrumentów, jak: akordeon, skrzypce i kontrabas. Dodatkowym atutem spektaklu była charakteryzacja wykonawców nawiązująca do typowych strojów ludowych noszonych kiedyś na Podlasiu.
Galeria zdjęć:

