W dniu 20 lutego najmłodsi członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wybrali się z wizytą do naszych przedszkolaków. Głównym celem spotkania było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie wyobraźni wśród najmłodszych: dwu– trzy– cztero– i pięciolatków. Dzieciaki z wielką ciekawością wysłuchały bajek i wierszy, były wspólne zabawy i gry. Najwięcej radości sprawiła maluchom nauka tańca Macarena.
Spotkanie sprawiło ogromną frajdę nie tylko przedszkolakom ale również nam wolontariuszom.
Wizyta zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Wolontariusze z klas V – VI
Galeria zdjęć:

