W marcu i kwietniu odbył się Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych. Zawody odbywały się w środy i czwartki podczas dodatkowych zajęć sportowych. W turnieju wzięły udział klasy IV–VI i I–III gimnazjum.
Wśród klas gimnazjalnych
- I miejsce zajęła klasa III gimnazjum
- II miejsce – II gimnazujm
- III miejsce – I gimnazjum
Wśród klas szkoły podstawowej
- I miejsce zajęła klasa VI
- II miejsce – klasa V
- III miejsce – klasa IV
mgr Grażyna Domaszuk
Galeria zdjęć:

