Chociaż koniec roku szkolnego wydaje się być jeszcze bardzo odległy, są uczniowie, którzy już teraz pracują na swój czerwcowy sukces.
20 stycznia odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2016/2017. Pani dyrektor Dorota Marczuk nagrodziła dyplomami tych, którzy mogą pochwalić się zarówno bardzo wysokimi średnimi ocen jak i wzorowymi ocenami z zachowania.
Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją.
Od poniedziałku zaczynają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszą, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie podczas zabaw. Dlatego, uczniowie klasy IIIB pod kierunkiem mgr Małgorzaty Dobkowskiej przygotowali apel na temat Bezpieczeństwo w czasie ferii.
Najlepszym gratulujemy osiągniętych wyników, a tym którzy „przysnęli” w I semestrze, życzymy rychłego przebudzenia i dołączenia do grona uczniów szczycących się wysokimi osiągnięciami edukacyjnymi.
mgr Małgorzata Dobkowska
Galeria zdjęć:

