Już tradycyjnie Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się do tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej wspierającej działalność rodzinnych domów dziecka. Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę małych dzieci.
Akcja była bardzo dobrym przedsięwzięciem wychowawczym, gdyż pozwoliła uświadomić uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej.
Po zakończeniu tej szlachetnej akcji dokonaliśmy ważenia oraz podliczenia wszystkich zebranych monet.
Bardzo dziękujemy za 30045 groszy.
Zarząd SKW
Galeria zdjęć:

