(...)dla nich najważniejsze jest, by obok był ktoś, by trzymał za rękę, by się do kogoś przytulić, by pokochał(...)
W dniu 11 marca członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wybrali się na wycieczkę. Najpierw pojechaliśmy do kina Helios na film „Zerwany kłos”. Następnie odwiedziliśmy podopiecznych z Domu Małego Dziecka w Białymstoku. Uczniowie z naszej szkoły podarowali dzieciom plecaki, torby podróżne i mnóstwo słodkości. Dzieci z ogromną radością nas przyjęły, były wspólne zabawy, konkurencje sportowe no i oczywiście przytulanie. Głośny śmiech dzieci do dzisiaj rozbrzmiewa w naszych sercach, co sprawia nam wielką RADOŚĆ, że chociaż przez chwilę, dzięki naszej obecności, dzieci mogły poczuć się szczęśliwe, radosne i kochane.
Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Schronisku dla Zwierząt. Poznaliśmy pracę schroniska od wewnątrz, zasady tam panujące jak i wytyczne dotyczące oddania zwierzęcia jak i jego adopcji.
Uczestnicy wycieczki
Galeria zdjęć:

