Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami przygotowali prace, które przekazane zostały na aukcję charytatywną, która odbyła się 18.02.2017 roku. Całkowity dochód przeznaczony został na rehabilitację dwuletniej Hani Łupińskiej. Za przyłączenie się do akcji i dobre serce serdecznie wszystkim dziękujemy.
mgr Karolina Chodorowska
Galeria zdjęć:

