Tuż przed Dniem Wszystkich Świętych, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Tęcza w Sercu” zorganizowali charytatywną kawiarenkę z pysznymi wypiekami. Można było zakupić babeczki, szyszki, rurki, wafle, ciasto marchewkowe i wiele innych łakoci. Ku naszemu zdziwieniu, po upływie zaledwie paru godzin, wszystkie pyszności się sprzedały!
Uzyskane w ten sposób środki przeznaczyliśmy na zakup kwiatów i zniczy na groby polskich bohaterów wojennych.
W dniu 28 października z kolorowymi chryzantemami i zniczami udaliśmy się na cmentarz w Surażu. Uczniowie zapalili znicze i minutą ciszy uczcili pamięć poległych.
Była to bardzo ciekawa lekcja historii.
Galeria zdjęć:

