Choinka noworoczna na zakończenie I semestru nauki jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci. Toteż 21 stycznia hala sportowa zamieniła się w balową salę pełną bajkowych postaci.
W takiej scenerii o godzinie 9.00 zespół muzyczny rozpoczął swoje wielkie show. Gorące rytmy porywały do tańca przedszkolaków i uczniów klas II – III. Zabawie towarzyszyły różne konkursy, w których każdy starał się jak tylko mógł najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Wszystkim uczestnikom dopisywał znakomity humor i kondycja fizyczna.
Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoją paczkę i chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci.
Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniach i organizacji choinki.
Wychowawcy klas II-III
Galeria zdjęć:

