23 listopada 2016 roku uczniowie klas II i III szkoły podstawowej świętowali Andrzejki.
Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnych wróżbach, bo każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w przyszłości. Dużo radości sprawiły wszystkim zabawy, konkursy, tańce przy najpopularniejszych przebojach oraz słodki poczęstunek.
Dzieci zgodnie przyznały, że to był bardzo miły dzień. Dobry humor i uśmiech towarzyszyły wszystkim do końca dnia.
mgr Karolina Olszańska
Galeria zdjęć:

