Dzień bez plecaka

1 kwietnia w naszej szkole okazał się lekkim psikusem, ponieważ Samorząd Uczniowski zorganizował dzień bez plecaka, a nasi uczniowie musieli wymyślić alternatywę dla zwykłego plecaka. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z tego pomysłu i chętnie wzięli w nim udział. Pomysły niektórych uczniów naszej szkoły przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż wykazali się ogromną kreatywnością.

Był to ciekawy dzień, który na pewno zostanie zapisany w historii naszej szkoły.

Natalia Łapińska uczennica kl.VIIIa – przewodnicząca SU