Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień bez plecaka

1 kwietnia w naszej szkole okazał się lekkim psikusem, ponieważ Samorząd Uczniowski zorganizował dzień bez plecaka, a nasi uczniowie musieli wymyślić alternatywę dla zwykłego plecaka. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z tego pomysłu i chętnie wzięli w nim udział. Pomysły niektórych uczniów naszej szkoły przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż wykazali się ogromną kreatywnością.

Był to ciekawy dzień, który na pewno zostanie zapisany w historii naszej szkoły.

Natalia Łapińska uczennica kl.VIIIa – przewodnicząca SU

Galeria zdjęć:
Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka Dzień bez plecaka

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: