Witamy na stronie naszej szkoły

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Raz w miesiącu klasa IV wyjeżdża do Domu Kultury w Łapach na film w ramach projektu: Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Program projektu jest dostosowany do grupy wiekowej odbiorców, do wymogów podstawy programowej i standardów egzaminacyjnych, ale także dba o wychowawcze oddziaływanie. Przed każdym filmem odbywa się multimedialna prelekcja poświęcona opisanemu w folderze zagadnieniu.

Wychowanie z filmem i wychowanie do filmu to kształtowanie wielu kompetencji młodych ludzi, od poznawczych i emocjonalnych po społeczne i interpersonalne. Celem projektu jest, aby dzieci wychodzące z kina, patrzyły na świat oczami ludzi wrażliwych, empatycznych i mądrych. Mam nadzieję, że bohaterowie wyświetlanych filmów staną się dla moich uczniów, jeśli nie wzorami do naśladowania, to chociaż przyczynkiem do refleksji o drugim człowieku i otaczającym świecie.

Wychowawczyni klasy IV – Anna Łapińska

Galeria zdjęć:
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: