Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. My obchodziliśmy ten dzień 22 listopada. Obejrzeliśmy prezentacje multimedialne i wiemy już czym jest Konwencja o Prawach Dziecka i jakie są zadania rzecznika praw dziecka. Znamy już nasze prawa, ale wiemy, że oprócz nich mamy też obowiązki. Podsumowaniem zajęć były prace plastyczne wykonane przez uczniów klasy II i klasowa notatka wizualna wykonana przez uczniów klasy III.

Galeria zdjęć:
Dzień życzliwości i pozdrowień Dzień życzliwości i pozdrowień Dzień życzliwości i pozdrowień Dzień życzliwości i pozdrowień Dzień życzliwości i pozdrowień

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: