Lekcja online z panią podróżnik Sabiną Piłat

W związku z udziałem uczniów klasy III w projekcie edukacyjnym Wirtualne podróże, 1 grudnia mieliśmy lekcję na Teams z panią podróżnik. Opowiadała nam, jak należy przygotować się do podróży. Pokazywała zdjęcia z różnych krajów, które zwiedziła. W czasie spotkania odbyliśmy wirtualną podróż do Azji, na Borneo i do Luksemburga. W Azji są ogromne ogrody ryżowe. Na Borneo żyją nosacze saudyjskie, które są bardzo leniwe, a w Luksemburgu jest bardzo deszczowo. Nie ma tam prezydenta, a krajem rządzi król Henryk.

Życie podróżnika jest bardzo ciekawe.

To była niezwykle interesująca lekcja i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Angelika Wołoszczyk