Witamy na stronie naszej szkoły

BohaterON w Twojej Szkole

W październiku i listopadzie 2021 r. uczniowie klasy I i klas IV–VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Surażu brali udział w ogólnopolskim projekcie BohaterON w Twojej Szkole zorganizowanym przez Fundację „Rosa”, Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów z Wrocławia pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku. W ramach pięciu edycji kampanii Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad milion kartek i listów z życzeniami.

Dzięki przeprowadzonym zajęciom i wykonaniu kartek z podziękowaniami i życzeniami dla Powstańców, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania historii Powstania Warszawskiego i złożenia hołdu jego Bohaterom.

Mam nadzieję, że pocztówki z życzeniami, własnoręcznie pięknie wykonane, wywołają uśmiech na twarzy Tych, którzy walczyli o naszą stolicę i o naszą Wolność.

Szkolny opiekun projektu

nauczyciel historii

mgr Beata Ołtarzewska

Galeria zdjęć:
BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole BohaterON w Twojej Szkole

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: