Witamy na stronie naszej szkoły

SZLACHETNA PACZKA

Szkolne Koło Wolontariatu „Tęcza w Sercu” zorganizowało bożonarodzeniową zbiórkę żywności dla mieszkańców Domu Samotnej Matki w Supraślu. Akcja trwała od 15 listopada do 10 grudnia 2021 roku. Nasze koleżanki i koledzy, nauczyciele i pracownicy szkoły bardzo chętnie i z wielkim sercem włączyli się w tę zbiórkę.

W Szlachetnej Paczce znalazły się mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, olej, konserwy mięsne i warzywne, przetwory domowej produkcji (dżemy, ogórki...) majonez, sosy i zupy w proszku, herbata, płatki śniadaniowe, napoje i słodycze, a także pampersy, środki czystości i wiele innych produktów.

Żywność została dostarczona mieszkańcom Domu Samotnej Matki we współpracy z OSP w Surażu. Podziękowanie kierujemy do Pana Prezesa Grzegorza Kłosko, który zawiózł żywność wspólnie z przedstawicielami naszego wolontariatu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

Małgorzata Dobkowska

Galeria zdjęć:
„Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka” „Szlachetna paczka”

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: