Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek”

Uczniowie klasy IV wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” organizowanej przez Katolicką Szkołę Podstawową Sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim.

Pomysłodawczynią wykonania prac była nauczycielka historii – pani Beata Ołtarzewska. Prace powstały na lekcji historii oraz na zajęciach z wychowawczynią.

Celami akcji było: budowanie trwałej więzi z krajem ojczystym, wzmacnianie świadomości obywatelskiej i integracja międzypokoleniowa.

Udział w akcji polegał na wykonaniu dowolną techniką plastyczną lub w wybranym programie graficznym rysunku, plakatu lub pocztówki z podziękowaniami dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Wojska Polskiego lub Policji, którzy bronią granic Polski.

Anna Łapińska

Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek” Akcja: „Duma i szacunek, więc narysuję rysunek”