Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień dyniw klasie III

29 października obchodziliśmy Dzień dyni. Ubieraliśmy się na pomarańczowo i przynosiliśmy dynie. Na lekcji języka angielskiego ozdabialiśmy dynie i rozwiązywaliśmy labirynt. Podczas edukacji polonistycznej napisaliśmy opis dyni, oraz omówiliśmy jakie zdrowe dania można z niej przyrządzić. Na koniec robiliśmy z papieru toaletowego dynie z wesołym uśmiechem i pamiątkowe zdjęcia.

Natalia Karczewska klasa III

Galeria zdjęć:
Dzień dyniw klasie III Dzień dyniw klasie III Dzień dyniw klasie III

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: