Witamy na stronie naszej szkoły

Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń

Dnia 20 października klasa IV wraz z wychowawczynią wybrała się na spacer do Muzeum Dziedzictwa Pokoleń w Surażu. W muzeum mieliśmy możliwość obejrzenia ciekawych eksponatów z poprzedniego wieku. Wysłuchaliśmy również krótkiej prelekcji na temat: Życia i pracy poprzednich pokoleń właściciela muzeum.

Anna Łapińska

Galeria zdjęć:
Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń Godzina wychowawcza w Muzeum Dziedzictwa Pokoleń

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: