Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień Patrona

22 października obchodziliśmy Dzień Patrona i siódmą rocznicę nadania naszej szkole imienia Świętego Jana Pawła II. O godzinie 9.00 była uroczysta Msza Święta, po której uczniowie klasy II i III odczytali fakty z życia i pontyfikatu Papieża–Polaka. Tego dnia w świetlicy szkolnej można było kupić kremówki papieskie. Uczniowie starszych klas przygotowali prezentacje multimedialne i pieśni, a także wzięli udział w quizie dotyczącym Patrona szkoły. Młodsi uczniowie oglądali filmy i przygotowali prace plastyczne o Janie Pawle II. O godzinie 12.00 wszyscy zebrali się przy tablicy pamiątkowej, aby wspólnie odśpiewać hymn szkoły i zapalić znicze.

To był bardzo uroczysty i wyjątkowy dzień.

Natalia Karczewska kl. III

Galeria zdjęć:
Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły Święto szkoły

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: