Dzień Patrona

22 października obchodziliśmy Dzień Patrona i siódmą rocznicę nadania naszej szkole imienia Świętego Jana Pawła II. O godzinie 9.00 była uroczysta Msza Święta, po której uczniowie klasy II i III odczytali fakty z życia i pontyfikatu Papieża–Polaka. Tego dnia w świetlicy szkolnej można było kupić kremówki papieskie. Uczniowie starszych klas przygotowali prezentacje multimedialne i pieśni, a także wzięli udział w quizie dotyczącym Patrona szkoły. Młodsi uczniowie oglądali filmy i przygotowali prace plastyczne o Janie Pawle II. O godzinie 12.00 wszyscy zebrali się przy tablicy pamiątkowej, aby wspólnie odśpiewać hymn szkoły i zapalić znicze.

To był bardzo uroczysty i wyjątkowy dzień.

Natalia Karczewska kl. III