Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień Nauczyciela

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel,

który potrafi sprawić,

że twórcze wyrażanie siebie

i nabywanie wiedzy staje się

źródłem radości.”

ALBERT EINSTEIN

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

I właśnie z tej okazji 13 października 2021 roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów klas III – VIII pod kierunkiem pani Karoliny Olszańskiej i pani Małgorzaty Dobkowskiej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

Uczniowie wręczali nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi kolorowe storczyki, które zostały wykonane przez uczniów kl. III.

Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Dorota Marczuk, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Mamy nadzieję, że wszyscy obecni miło spędzili ten czas, wsłuchując się w dźwięki muzyki i doskonałe teksty poetyckie.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

SU

Galeria zdjęć:
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: